UEFA Avropa Liqasında play-off mərhələsinin iştirakçıları məlum olub
16 Avqust, 10:43   |    Baxış sayı: 78

UEFA Avropa Liqasında play-off mərhələsinin iştirakçıları məlum olub

UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Diasporpress.az xəbər verir ki, üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərində aşağıdakı hesablar qeydə alınıb:

HİK (Finlandiya) – "Riqa” (Latviya) - 2:2,

ilk oyun - 1:1;

"Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) – "Feyenoord” (Hollandiya) - 1:1,

ilk oyun – 0:4;

"Spartak” (Moskva, Rusiya) – "Tyun” (İsveçrə) - 2:1,

ilk oyun - 3:2;

AİK (İsveç) – "Şerif” (Moldova) - 1:1,

ilk oyun - 2:1;

"Apollon” (Kipr) – "Austriya” (Vyana, Avstriya) - 3:1,

ilk oyun – 2:1;

BATE (Belarus) – "Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) - 0:0,

ilk oyun - 2:1;

"Bney Yehuda” (İsrail) – "Neftçi” (AZƏRBAYCAN) - 2:1,

ilk oyun - 2:2;

"Mlada Boleslav” (Çexiya) – "Styaua” (Rumıniya) - 0:1,

ilk oyun - 0:0;

"Şaxtyor” (Belarus) - "Torino” (İtaliya) - 1:1,

ilk oyun - 0:5;

"Suduva” (Litva) – "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 2:1,

ilk oyun -2:1;

"Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) - "Partizan” (Serbiya) - 1:0,

ilk oyun - 1:3;

"Zarya” (Ukrayna) – MOİK (Bolqarıstan) - 1:0,

ilk oyun - 1:1;

"Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – "Malmö” (İsveç) - 1:0,

ilk oyun - 0:3;

"Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) – "Norrçepinq” (İsveç) - 3:1,

ilk oyun - 1:1;

TNS (Uels) – "Ludoqorets” (Bolqarıstan) - 0:4,

ilk oyun - 0:5;

"Trabzonspor” (Türkiyə) – "Sparta” (Çexiya) - 2:1,

ilk oyun - 2:2;

AEK (Yunanıstan) – "Universitatya” (Krayova, Rumıniya) - 1:1,

ilk oyun - 2:0;

"Valletta” (Malta) – "Astana” (Qazaxıstan) - 0:4,

ilk oyun - 1:5;

"Viktoriya” (Çexiya) – "Antverpen” (Belçika) - 2:1,

ilk oyun - 0:1;

"Alkmaar” (Hollandiya) – "Mariupol” (Ukrayna) - 4:0,

ilk oyun - 0:0;

"Gent” (Belçika) – AEK (Kipr) - 3:0,

ilk oyun - 1:1;

PSV (Holldnaiya) – "Hoqesun” (Norveç) - 0:0,

ilk oyun - 1:0;

"Ayntraxt” (Almaniya) – "Vaduts” (Lixtenşteyn) - 1:0,

ilk oyun - 5:0;

"Aris” (Yunanıstan) – "Molde” (Norveç) - 3:1,

ilk oyun - 0:3;

"Strasburq” (Fransa) – "Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - 1:0,

ilk oyun - 1:0;

"Vulverhempton” (İngiltərə) – "Pünik” (Ermənistan) - 4:0,

ilk oyun - 4:0;

"Braqa” (Portuqaliya) – "Bröndbü” (Danimarka) - 3:1,

ilk oyun - 4:2;

"Aberdin” (Şotlandiya) – "Riyeka” (Xorvatiya) - 0:2,

ilk oyun - 0:2;

"Reyncers” (Şotlandiya) – "Midtyulland” (Danimarka) - 3:1,

ilk oyun - 4:2;

"Espanyol” (İspaniya) - "Lütsern” (İsveçrə) - 3:0,

ilk oyun - 3:0.
 
Diasporpress.az